Zespół

METODUS Strefa Pomocy Psychologicznej to współtworzony przeze mnie zespół specjalistów oferujących Państwu pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, socjoterapeutyczną, psychiatryczną oraz pedagogiczną. Razem staramy się wybierać dla Państwa najwłaściwsza formę pomocy.

 • Agata Bajor-Wierzbicka

  psycholog

  Jestem założycielką Metodus Strefa Pomocy Psychologicznej. Z wykształcenia jestem magistrem psychologii. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam szkolenie z zakresu psychoterapii uzależnień. Zajmuję się również badaniem kierowców oraz osób potrzebujących badania psychologicznego z obszaru medycyny pracy. Zrealizowałam szkolenie z zakresu diagnozy psychologicznej w Stowarzyszeniu Biegłych Sądowych Psychologów w Polsce. Odbyłam liczne szkolenia i konferencje z zakresu diagnozy psychologicznej oraz pomocy psychologicznej. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

  Numer kontaktowy: 574 203 013

 • Tomasz Maleszewski

  lekarz psychiatra, seksuolog

  Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2001 roku. Specjalizację lekarską z psychiatrii odbył w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Szkolenie w zakresie seksuologii odbył w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Przez lata zdobył doświadczenie jako psychiatra pracując na oddziałach psychiatrycznych (Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i w IV Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu), w Poradniach Zdrowia Psychicznego i w Domu Pomocy Społecznej. Obecnie nadal pracuje w Poradniach Zdrowia Psychicznego i udziela konsultacji w szpitalu na oddziale wewnętrznym i dla lekarzy innych specjalności. Od 2013 roku zajmuje się również seksuologią, początkowo w ramach szkolenia specjalizacyjnego, a od 2015 roku prowadzi własny gabinet lekarski.

  Numer kontaktowy: 510 979 264
  strona internetowa: www.maleszewski.com.pl

 • Anna Maria Kłobuch

  pedagog

  Jestem pedagogiem, z 20-letnim stażem pracy, coachem i trenerem. Ukończyłam studia doskonalące w zakresie psychologicznego wsparcia rozwoju dzieci i młodzieży i podyplomowe studia kwalifikacyjne w obszarze wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Od ponad 15 lat prowadzę grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno - kompensacyjnych. Jestem także pedagogiem specjalnym i surdopedagogiem. Ukończyłam trzystopniowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie doskonalę się w tematyce mediacji szkolnych, rówieśniczych i nieletnich sprawców czynów karalnych.

  Numer kontaktowy: 574 319 819

 • Justyna Klimecka

  pedagog

  Jestem pedagogiem z 16-letnim stażem pracy i trenerem. Ukończyłam podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie pedagogiki specjalnej i w obszarze wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Od ponad 15 lat prowadzę grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno - kompensacyjnych. Ukończyłam trzystopniowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie doskonalę się w tematyce mediacji szkolnych, rówieśniczych i nieletnich sprawców czynów karalnych. W pracy zawodowej od wielu lat zajmuje się tematyką autyzmu (diagnozą i terapią). Ukończyłam podyplomowe studia kwalifikacyjne wspieranie rozwoju i edukacja osób ze spektrum autyzmu oraz trzystopniowy kurs doskonalący Terapia behawioralna dzieci z autyzmem organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem "Aperio" w Poznaniu.

  Numer kontaktowy: 531 096 248

 • Joanna Kociubińska

  psycholog

  Jestem psychologiem. Zakończyłam specjalizację z psychoterapii uzależnień zdobywając certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Prowadzę psychoterapię osób uzależnionych, nadużywających różnych substancji oraz osób uzależnionych behawioralnie. Zajmuje się również pomocą całej rodzinie osoby uzależnionej (partnerom, dzieciom i rodzicom). Obecnie zajmuje się również psychoterapią młodzieży eksperymentującej ze substancjami psychoaktywnymi oraz problemami wieku nastoletniego. Prowadzę również psychoterapie w nurcie integracyjnym, obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeuty przy Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Systematycznie uczestniczę w konferencjach oraz szkoleniach podnoszących moje kwalifikację. Pracuję pod stała opieką superwizora.