Specjaliści pracujący z dziećmi - Metodus - psycholog - Kępno

Specjaliści pracujący z dziećmi

 • Anna Maria Kłobuch

  pedagog

  Jestem pedagogiem, z 20-letnim stażem pracy, coachem i trenerem. Ukończyłam studia doskonalące w zakresie psychologicznego wsparcia rozwoju dzieci i młodzieży i podyplomowe studia kwalifikacyjne w obszarze wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Od ponad 15 lat prowadzę grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno - kompensacyjnych. Jestem także pedagogiem specjalnym i surdopedagogiem. Ukończyłam trzystopniowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie doskonalę się w tematyce mediacji szkolnych, rówieśniczych i nieletnich sprawców czynów karalnych.

  Numer kontaktowy: 574 319 819

 • Justyna Klimecka

  pedagog

  Jestem pedagogiem z 16-letnim stażem pracy i trenerem. Ukończyłam podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie pedagogiki specjalnej i w obszarze wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Od ponad 15 lat prowadzę grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno - kompensacyjnych. Ukończyłam trzystopniowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie doskonalę się w tematyce mediacji szkolnych, rówieśniczych i nieletnich sprawców czynów karalnych. W pracy zawodowej od wielu lat zajmuje się tematyką autyzmu (diagnozą i terapią). Ukończyłam podyplomowe studia kwalifikacyjne wspieranie rozwoju i edukacja osób ze spektrum autyzmu oraz trzystopniowy kurs doskonalący Terapia behawioralna dzieci z autyzmem organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem "Aperio" w Poznaniu.

  Numer kontaktowy: 531 096 248

 • Tomasz Misiak

  psycholog kliniczny

  Jest absolwentem 5-letnich studiów magisterskich z zakresu psychologii. Ukończył studia podyplomowe związane z diagnostyką psychologiczną uprawniające do przeprowadzania holistycznej diagnozy funkcjonowania człowieka w obszarze inteligencji, osobowości, nastroju oraz funkcji poznawczych. Obecnie jest w trakcie 4-letniej specjalizacji klinicznej z neuropsychologii oraz przygotowania rozpoczęcia studiów doktoranckich. Realizuje terapię Neurofeedback. Stale rozwija swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach zarówno w kraju jak i zagranicą.

  Numer kontaktowy: 502 161 251
  strona internetowa: www.dementis.pl