Specjaliści pracujący z dorosłymi - Metodus - psycholog - Kępno

Specjaliści pracujący z dorosłymi

 • Agata Bajor-Wierzbicka

  psycholog

  Jestem założycielką Metodus Strefa Pomocy Psychologicznej. Z wykształcenia jestem magistrem psychologii. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam szkolenie z zakresu psychoterapii uzależnień. Zajmuję się również badaniem kierowców oraz osób potrzebujących badania psychologicznego z obszaru medycyny pracy. Zrealizowałam szkolenie z zakresu diagnozy psychologicznej w Stowarzyszeniu Biegłych Sądowych Psychologów w Polsce. Odbyłam liczne szkolenia i konferencje z zakresu diagnozy psychologicznej oraz pomocy psychologicznej. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

  Numer kontaktowy: 574 203 013

 • Tomasz Maleszewski

  lekarz psychiatra, seksuolog

  Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2001 roku. Specjalizację lekarską z psychiatrii odbył w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Szkolenie w zakresie seksuologii odbył w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Przez lata zdobył doświadczenie jako psychiatra pracując na oddziałach psychiatrycznych (Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i w IV Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu), w Poradniach Zdrowia Psychicznego i w Domu Pomocy Społecznej. Obecnie nadal pracuje w Poradniach Zdrowia Psychicznego i udziela konsultacji w szpitalu na oddziale wewnętrznym i dla lekarzy innych specjalności. Od 2013 roku zajmuje się również seksuologią, początkowo w ramach szkolenia specjalizacyjnego, a od 2015 roku prowadzi własny gabinet lekarski.

  Numer kontaktowy: 510 979 264
  strona internetowa: www.maleszewski.com.pl

 • Joanna Kociubińska

  psycholog

  Jestem psychologiem. Zakończyłam specjalizację z psychoterapii uzależnień zdobywając certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Prowadzę psychoterapię osób uzależnionych, nadużywających różnych substancji oraz osób uzależnionych behawioralnie. Zajmuje się również pomocą całej rodzinie osoby uzależnionej (partnerom, dzieciom i rodzicom). Obecnie zajmuje się również psychoterapią młodzieży eksperymentującej ze substancjami psychoaktywnymi oraz problemami wieku nastoletniego. Prowadzę również psychoterapie w nurcie integracyjnym osób dorosłych obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeuty przy Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Systematycznie uczestniczę w konferencjach oraz szkoleniach podnoszących moje kwalifikację. Pracuję pod stała opieką superwizora.

  Numer kontaktowy: 536 395 837

 • Klaudia Jaros

  psycholog

  Jestem psychologiem, specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA w Warszawie (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Swój warsztat terapeutyczny doskonale w ramach szkoleń i konferencji o tematyce psychologicznej / psychoterapeutycznej. Pracuję w nurcie humanistycznym, skoncentrowanym na osobie. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

  Numer kontaktowy: 536 395 552