Oferta - Metodus - psycholog - Kępno

Oferta

 • Psychoterapia dorosłych

  45-50 min 150 zł w gabinecieon-line: tak

  Staramy się pomagać w przezwyciężaniu problemów oraz szukaniu ich przyczyn. Wspólnie dążymy do odkrywania potrzeb, być może do tej pory nieuświadomionych. Oferujemy wsparcie w życiowym kryzysie, w różnego rodzaju trudnościach, tych codziennych oraz powstałych w wyniku nieoczekiwanych zdarzeń. Jeśli doświadczacie Państwo lęku, obniżonego nastroju, objawów fizycznych napięcia psychicznego - psychoterapia jest drogą do uwolnienia się od nieprzyjemnych dolegliwości.

 • Terapia dzieci i młodzieży

  50 min 150 zł w gabinecieon-line: tak

  Wychowywanie i edukacja dzieci to wymagający czas dla rodziców. To okres wielu wyzwań ale również zagrożeń. Mamy świadomość, że czasem ciężko wypracować samodzielnie strategię służącą dobru wspólnemu całej rodziny. Oferujemy Państwu pomoc w zakresie umiejętności wychowawczych oraz strategii radzenia sobie z sytuacjami trudnymi.

 • Terapia dla osób uzależnionych oraz członków ich rodzin

  50 min 150 zł w gabinecieon-line: tak

  Terapia osób uzależnionych oraz członków ich rodzin.

 • Logopedia

  50 min 100 zł w gabinecieon-line: tak

  Terapia logopedyczna pomaga osobom doświadczających różnego typu problemów w obrębie mowy i komunikacji. Prowadzimy zajęcia logopedyczne zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.

 • Rozwój osobisty (coaching)

  90 min 150 zł w gabinecieon-line: tak

  Zachęcamy również osoby, które chciałyby poprawić jakość swojego życia, lepiej zrozumieć swoje zachowanie i uczucia. Coaching jest procesem szkolenia, który poprzez postawienie odpowiednich pytań pomaga pojedynczym osobom rozwijać się, zwiększać efektywności i osiągać cele. Odpowiednio zadane pytania mają na celu pobudzić do myślenia, ukierunkować na dany cel i optymalizację swoich działań.

 • Terapia par

  60 min 200 zł w gabinecieon-line: tak

  Zapraszamy pary borykającymi się z różnymi trudnościami w relacji.

 • Diagnoza i opiniowanie

  50 min 200 zł w gabinecieon-line: nie

  Prowadzimy diagnozę psychologiczną osób dorosłych oraz dzieci. Realizujemy diagnozę osobowości, inteligencji oraz funkcji poznawczych. Wydajemy opinie psychologiczne.

 • Rehabilitacja neuropsychologiczna

  50 min200 zł w gabinecieon-line: tak

  Diagnoza i rehabilitacja pacjentów po udarach, urazach czaszkowo - mózgowych, lub chorobach demencyjnych, w szczególności z chorobą Alzheimera.

 • Wspieranie rozwoju, edukacji i terapia dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera

  50 min 150 zł w gabinecieon-line: tak

  Czas trwania sesji uzależniony jest od wieku i poziomu rozwoju funkcjonowania dziecka. Dalszy etap pracy z dzieckiem ustalany indywidualnie przez terapeutę.

 • Psychoterapia porady konsultacje online